23 Eylül 2010 Perşembe

ESKİ DOSTLAR SOFRASI

Annemin eski arkadaşları için hazırlaığımız sofra.Eski dostlar toplandı.Böyle zevkli bir sofraya oturup yemek çok eğlenceliydi.Lezize sitesini yapan İrem abla da bizdeydi.Kısırı İrem abla ile birlikte yaptık.Annemin en sevdiğim tırtıl kurabiye den de vardı.Eklemek istediğim önemli bir bilgi, annem haşhaşlı rulo ve pizzayı aynı hamurdan yapmışYani yarı yarıya kullanmış.Annemin elinin lezzeti ile harika bir sofra kurduk.Peçeteleri katlamayı İrem abladan öğrendim.Sofraya güzel bir renk veriyor böyle ayrıntılar.Güzel bir sofraydı devamını bekliyoruz anneciğim:)

3 yorum:

  1. Bu sofrada beni üzen tek şey bütün pastalardan böreklerdenn istediğim kadar yiyememiş olmam. Şu fotoğrafa baktıkça aç gözlülüğüm yenileniyor. Her şey çok güzeldi Figen abla -Büşra'nın annesi- Ellerine sağlık.

    YanıtlaSil
  2. Hayırlı olsun canım blogun.Şule'den duydum.Çok tatlı olmuş gerçekten de.ismi de ayrı güzel. Hamarat hatunlar sizii:)Sofrada da herşey çok leziz görünüyor.Ellerinize sağlık.Bu saatlerde bunlara bakmak sakıncalı,herbiri ayrı muhteşem görünüyor gözüme:)Blogunun bol tariflerle daim olması dileğiyle...

    YanıtlaSil
  3. Teşekkür ederim Züleyhacım seninde tariflerini bekliyorum.

    YanıtlaSil