7 Ocak 2013 Pazartesi

DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ
Bir doğum günü daha geldi, çattı ve bitti:): Her şey çok güzeldi. Emeği geçen herkese, özellikle de hello kity li pastayı yapan Zeynep teyzeme çok teşekkür ediyorum. Tadı da görüntüsü gibi harikaydı. Bu arada istenilen her pastayı özel günlerde sizler için de yapabilir. Benden söylenmesi:)
Gel gelelim duygu ve düşüncelerime: Zeynebim büyüdükçe bir önceki zamanı özler ve üzülür oldum. En güzel zamanları ve çok çabuk geçiyor. Hiç bir şey anlamadan 3 yaşını doldurmuş da haberim yokmuş:). Her anın tadını çıkarmaya bakıyorum. Sen hep yanımda kal olur mu kuzum. İnsan herhalde tek yavrusunu karşılıksız seviyor. Çok başka bir sevgi. Allah herkese nasip etsin diyorum ve doğum günü partisi ile alakalı konuşmaya devam.
Gelgelelim sofradaki çeşitlere. Çiğ köfteyi yapan kayınvalideme de çok teşekkür ediyorum. Tadını herkes ve tabiki de ben çok beğendim. Ve annemin vazgeçilmez kurabiyesi tırtıl kurabiye ve çemenli açma da harikaydı. Geriye kalan çeşitleri ise ben yaptım. Ha bir de yengemiz bize birbirinden güzel, şık kurabiyeler yapıp getirmiş. Çok beğendik. Çok teşekkür ederiz. Gelen ve doğum gününün eğlenceli geçmesine sebep olan akraba ve arkadaşlarıma ve tabiki de Zeynebin arkadaşlarına Rabia, Hüseyin, Salih Kerem, Ruçhan, Hüma, Taha, Vildan ve Nefise ye teşekkürü borç biliyorum .Ha bu arada arkadaşalrı diyince sanmayanı öyle büyük falan. Hepsi mini minncıklar:)