27 Nisan 2013 Cumartesi

DOĞUM GÜNÜ SÜPRİZİ

Annem süpriz yaptı. Aslında o gün annemin toplantısı var diye gitmiştim. Bir de ne göriyim teyzemlerde gelmiş. Gerçekten süpriz oldu. Teyzemde bu pastayı yapmış. Görüntüsü gibi tadı da çok güzeldi. Ellerine sağlık teyzecim. BU ARADA PASTA SİPARİŞLERİ İÇİN BAŞVURABİLİRSİNİZ.

Tabi bu sofra da anneme ait. O gün doğum günüm diye bir sürü çeşit yapmış. Herşey harikaydı. Peçeteleri bile düşünmüş. Oturmuş bir de peçeteleri süslemekle uğraşmış. Herşey harikaydı.

Gelgelelim doğum günüm hakkındaki duygularıma. 25 e ayak bastım. Bilmiyorum. Kendimi bir türlü 25 e yakıştıramıyorum. Hala 18 im sanki:) Acısıyla tatlısıyla ömrümüz geçiyor. Bir yandan da kendi kendime yaşlanıyor muyum ne, diye de sormuyor değilim. Eğer 70 küsürlü yaşlara kadar yaşarsam, onu bilemeyiz tabiki. Ömrün çeyreğini bitirdik sayılır:) Son 5-6 yıldır ne kadar önceden ben çocuk değilim desemde, gerçekten çocukmuşum. Yaş ilerledikçe sorumluluklar daha da büyüyor. Allah hepsinin altından alın akıyla çıkmamı nasip eylesin. Tabi benim en güzel hediyem bir tanecik kızım. Onunla herşey daha bir zevkli artık. Doğum günü sabahı kızıma bugün benim doğum günüm dedim. O da bana bugün ikimizin doğum günü değil mi dedi. Bir yandan da doğru aslında Ben doğmasaydım o da olmazdı. Herşey birbirine zincirli. Herşeyin bir sebebi var. Sanırım doğum günü için biraz fazla ciddi konuştum galiba. Doğum günümü hatırlayan, tebrik eden, kutlayan herkese teşekkür ediyorum.